Lincoln Townley potvrzuje zájem ve 2 aukci Sothebys!
Lincoln Townley potvrzuje v nejprestižnějším aukčním domě v Sothebys v New Yourk, kde se konala aukce umění Day Contemporary Art (19.11.2021), svůj raketový růst a zájem sběratelů i investorů.
Jde již o 3. aukci, tentokrát již prestižní Day Live Aukci za účasti světových sběratelů a investorů. Téma díla byl obraz středního formátu s názvem "Bacon´s Dance of the Macabre" odkazující na tvorbu Francis Bacon.
Aukční výsledek bezpečně potvrdil neutuchající zájem o díla Lincolna a potvrdil, že se stává stálicí na trhu s uměním a zejména vzhledem k jeho růstovému potenciálu je zajímavý i pro pragmatické investory do uměleckých děl!
Cena tohoto díla včetně aukčního poplatku činí 277 200,-USD (6,24mil Kč) s DPH a dopravou do ČR by vás pak toto dílo vyšlo na 7,3mil Kč! Odborníci na umění se shodují, že ceny Lincolnových děl dále porostou!
Můžeme reálně očekávat v nejbližší době aukci obrazu "velkého formátu", který může atakovat hranici 1mil USD a tím Lincolna automaticky katapultovat mezi světovou uměleckou elitu do nejvyšších pater umění!
Není divu, že je o jeho díla mimořádný zájem a my vám několik  jeho uměleckých děl  můžeme v naší galerii nabídnout!

Novinky ze světa umění

Chcete vědět, co se ve světě umění děje?

Lincoln Townley potvrzuje v nejprestižnějším aukčním domě v Sothebys v New Yourk, kde se konala aukce umění Day Contemporary Art (19.11.2021), svůj raketový růst a zájem sběratelů i investorů. Jde již o 3. aukci, tentokrát již prestižní Day Live Aukci za účasti světových sběratelů a investorů. Téma ...