O galerii

Galerie7 je prestižní prodejní galerie 21. století, která se specializuje na prodej moderního umění, zejména originálních obrazů od autorů světových jmen.
V našem portfoliu umělců jsou taková zvučná jména, jako je Lincoln Townley, Mr. Brainwash, Bambi, Cope2, Patrik Hábl, Hangmonk Baik, Denis Sarazhin, Richard Hambleton, Blek le Rat a další. 

Našim klientům nabízíme nejlepší péči a komplexní služby od výběru uměleckých děl, přes jejich nákup, rámování, dopravu či uskladnění v depozitu, až po dopravu díla k vám domů.

Spolupracujeme se všemi významnými světovými aukčními domy a s galeriemi po celém světě. Na přání vám zajistíme jakékoliv umělecké dílo, které je aktuálně na prodej kdekoliv na světě.

Naši odborníci mají mnohaleté zkušenosti v tomto oboru a vždy vám rádi a ochotně poradíme s výběrem vhodného umění, ať už jste vášnivý sběratel či pragmatický investor, který chce jen výhodně zhodnotit své finance.
 

Jako jedni z mála na trhu vám umíme nabídnout velice zajímavé způsoby financování umění. Jedním z našich finančních produktů je "Obraz na splátky" a druhým, který je velice zajímavý, zejména pro podnikatelské subjekty, je "Pronájem umění s následným odkupem", kde si můžete uplatnit téměř celou pořizovací cenu umění do daňově uznatelných nákladů vaší společnosti a snížit si tak daňový základ.

Samozřejmostí u nás je, že ke každému dílu dostáváte originální fakturu či certifikát o původu díla, přepravní listiny, českou fakturu, záruku na původ a pravost díla. Také vám zajistíme rámování obrazu dle vašeho přání či jeho uskladnění v depozitáři umění nedaleko Prahy, kde jej můžete mít kdykoliv k dispozici.

Pro naše klienty zajišťujeme asistenci i při následném prodeji u nás zakoupených uměleckých děl, postaráme se o všechny potřebné záležitosti i formality. Zajistíme vám prodeje vašich uměleckých děl v nejlepších aukčních domech v Evropě a USA, aby váš výnos byl co nejvyšší k vaší maximální spokojenosti. U nás máte 100% péči a nemusíte se o nic starat, vše za vás zajistíme a vyřídíme rádi my.

 

Novinky ze světa umění

Chcete vědět, co se ve světě umění děje?

Lincoln Townley potvrzuje v nejprestižnějším aukčním domě v Sothebys v New Yourk, kde se konala aukce umění Day Contemporary Art (19.11.2021), svůj raketový růst a zájem sběratelů i investorů. Jde již o 3. aukci, tentokrát již prestižní Day Live Aukci za účasti světových sběratelů a investorů. Téma ...