Velký úspěch Lincoln Townley v aukci Sothebys!
Mimořádně velký aukční úspěch zaznamenal v těchto dnech Lincoln Townley v nejprestižnějším aukčním domě v Sothebys v New Yourk, kde se konala aukce umění Contemporary Art (14.-21.7.2021)
Jde teprve o druhou online aukci tohoto velice talentovaného anglického malíře, který je svým stylem přirovnáván k fenomenálnímu malíři, kterým byl Francis Bacon.
Tento výsledek zaujal nejen sběratele umění, ale také pragmatické investory, kteří správně odhadují veliký potenciál dalšího růstu hodnoty děl Lincolna Townleyho.
Napovídá tomu i fakt, že první díla této velikosti (50x40cm)  Lincolna Lownley se prodala v aukci v roce 2013 za 20tis USD a po 8 letech se jeho dílo prodalo již za 120 tis USD (+ 25% aukční poplatek).
Což je fantastické zhodnocení 600% za pouhých 8let. A další růst se dá logicky očekávat! Není divu, že se po jeho dílech strhl mimořádný zájem a my máme to veliké štěstí, že vám několik jeho uměleckých děl můžeme v naší galerii nabídnout.  

Novinky ze světa umění

Chcete vědět, co se ve světě umění děje?

Lincoln Townley potvrzuje v nejprestižnějším aukčním domě v Sothebys v New Yourk, kde se konala aukce umění Day Contemporary Art (19.11.2021), svůj raketový růst a zájem sběratelů i investorů. Jde již o 3. aukci, tentokrát již prestižní Day Live Aukci za účasti světových sběratelů a investorů. Téma ...